Flat Hotel Mercure Lider
Flat Hotel Mercure Lider Brasília is gelegen op sechts 25 minuten te voet van het Santuario di Dom Bosco en op circa 6 km van het Pontão-strandpark. Voor het gemak van de gasten zijn er een bagage-opslag beschikbaar in het hotel, gelegen in de wijk Asa Norte in Brasília.
Dit hotel is gesitueerd op een korte afstand van de Kathedraal van Brasilia en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals het Estádio Nacional Mané Garrincha 1 km verderop. Als pluspunt voor zakenreizigers ligt Flat Hotel Mercure Lider op sechts 20 minuten wandelafstand van de Televisietoren van Brasilia. Bij dit pand kunt u genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Stadspark van Brasilia op een afstand van 3 km. De bushalte Brasilia Shopping Sul-Norte is op een klein stukje lopen van dit hotel in Brasília.
Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Een van de nabijliggende eetgelegenheden is Coco Bambu Brasília Shopping, binnen 12 minuten wandelen van Flat Hotel Mercure Lider.
- Locale bezienswaardigheiden
- Supreme Court of Justice of Brazil3,6 km
- Brasília Yatch Club2,8 km
- Liberty Mall650 m
- Square of the Three Powers3,4 km
- Brasília City Park3,5 km
- Paleis van Justitie2,8 km
- Brasília Cathedral2,2 km
- Centrale bank van Brazilië2,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek15 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Kleedruimte
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Flat Hotel Mercure Lider naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Flat Hotel Mercure Lider te komen. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Flat Hotel Mercure Lider parkeren?
Flat Hotel Mercure Lider biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is de lift toegankelijk in Flat Hotel Mercure Lider?
Ja, Flat Hotel Mercure Lider is uitgerust met een lift.